Shop Mobile More Submit  Join Login

I have been publishing my works on Internet for more than 5 years. When I was 13 years old, I started with making silly comics about my characters. Drawing was my hobby but I wasn't really thinking of it as a future profession, I just wanted to create short stories and publish them for fun. It was surprising when my works became popular and I'm still known for thing I was creating in the past.

For last 5 years a lot of things have changed. My drawing have changed, my characters have changed, my attitude to art have changed – I just have changed. Now I'm almost 19 years old and I'm going to fulfill my dreams about studying on Academy of Fine Arts and become a professional artist in the future. I want to create ambitious things and be known for something different than comics which I made as a kid. However, it is hard to realise because my nickname – Faliti – is strongly connected to them. Faliti was like a second name to me in the past and I still have sentiment for it but I really need to change something.

Therefore, I'm moving to another account on DeviantArt. I know that changing my userame here is possible but I don't really want to do this. I have sentiment for this profile and my nickname so I think that moving is the best option. I hope you will understand my decision. I'm not going to delete this account. Also, I'm not sure if I totally will leave Faliti. I think about publishing here my doodles or comics if I ever come back to creating them. Despite this, I'm going to add more detailed works on the second profile.

Also, I will be glad if you would like to stay with me. If you want, you can find me on DeviantArt on new account called veirven. Also, I'm going to change my usernames on Instagram and Tumblr.

I'm excited to start a new chapter in my life. However, creating works as Faliti was a great adventure. I've met many wonderful people on the Internet. Thank you for being with me for all these years, you are all great. :heart:

I'm sorry for possible mistakes.
Add a Comment:
 
:icondaedron:
Daedron Featured By Owner Jul 12, 2017  Hobbyist General Artist
Reply
:icongetfreaky1999:
GetFreaky1999 Featured By Owner Jul 7, 2017  Student General Artist
Pamiętam jak też jeszcze byłam kilku-kilkunasto letnim dzieciakiem, a w tym roku będę kończyć 18 lat. Czas to gn*j i nam spierd*la :) Wchodziłam na komixxy.pl codziennie i pewnego dnia trafiłam na twoją pierwszą pracę tam zamieszczoną. Zainteresowało mnie twoje poczucie humoru i wyróżniający się spośród szablonowych komixów z Trollface'ami i Derpami rysowany styl. Potem coraz to kolejne i kolejne odcinki z przygodami Kate i jej przyjaciół. Tak niedługo później trafiłam na Twojego Deviantart'a a komentarze które wypisywałam można zliczyć w kilku kontach (to już jest chyba moje piąte). Sama wiem co czujesz, chodzę do szkoły plastycznej od 5 lat, po wakacjach poleci 6 rok i potem jeszcze jeden o ile dobrze pójdzie i wszystko pozdaję (hehe) i moje podejście do sztuki bardzo się zmieniło. Dalej rysuję komiksowe postacie, grafiiti i inne rzeczy, które interesowały mnie jeszcze w dzieciństwie ale na pewno ma to dużo większy przekaz i znaczenie niż za czasów rysowania tzw. "ocków", które obecnie mnie kompletnie nie jarają :p Dawno już do Ciebie nie zaglądałam, w ogóle na Deviantarta powróciłam pare dni temu po dłuuugiej przerwie ale widzę, że żyjesz i życzę powodzenia na nowej drodze sztuki, :) Na pewno zajrzę na twój nowy profil, a może i nawet przypomnę sobie co nieco z twojego starego konta ;)
Pozdrawiam!
Reply
:iconmargocik:
Margocik Featured By Owner Edited Jul 2, 2017  Hobbyist General Artist
No i świetnie. Zmiany w życiu są ważne, a jeśli ta zmiana ma pozytywnie wpłynąć na Twój samorozwój, to jak najbardziej jestem za i życzę powodzenia.

Miło się patrzy jak osoby, które są mega utalentowane, w tak krótkim czasie z prac całkowicie amatorskich zaczynają tworzyć prace, których ja nigdy nie będę w stanie tworzyć (ze względu na to, że mój brak talentu równa się bardzo powolnemu rozwojowi moich umiejętności). Mam nadzieję, że rysowanie stwarza Ci taką samą frajdę, jak pięć lat temu i nigdy nie zacznie być przykrym obowiązkiem.

(。◕‿◕。)
Reply
:iconveirven:
veirven Featured By Owner Jul 3, 2017  New Deviant Student Digital Artist
Odpiszę już z nowego konta. : D

Dzięki Ci wielkie za miłe słowa! Nad zmianą nazw czy kont myślałam już od naprawdę dawna, zwłaszcza że odczuwałam ogromny dyskomfort, gdy ktoś znajomy odnajdywał moje rysunki. Modliłam się wtedy, by nie postanowił też wyszukać mojej nazwy w Google, bo tam dopiero są cuda. Ponadto w tym roku wszystko w moim życiu zdążyło wywrócić się do góry nogami (zresztą sama wiesz), a dostanie się na studia dodatkowo zmotywowało mnie do zmian. To trochę jak świeży start i upatruję w tym szansy na dalszy rozwój, w zupełnie nowym i według mnie lepszym kierunku niż dotychczas. I teraz zaczynam czuć, że miłość do rysowania wreszcie we mnie odżywa. Mam nadzieję, że nie jest to złudzenie. : D Ale niewątpliwie powiew nowości dobrze wpływa na motywację.
Reply
:iconmargocik:
Margocik Featured By Owner Jul 3, 2017  Hobbyist General Artist
Cieszę się widząc Cię znów radosną i pełną pozytywnego nastawienia do życia i swoich pasji : )
Oby tak dalej! : D
Reply
:iconandrzejgpv2:
AndrzejGPV2 Featured By Owner Jul 1, 2017  Hobbyist
powodzenia ;)
Reply
:iconveirven:
veirven Featured By Owner Jul 3, 2017  New Deviant Student Digital Artist
Dziękuję!
Reply
Add a Comment:
 
×
Details

Submitted on
July 1
Submitted with
Sta.sh Writer
Link
Thumb

Stats

Views
515 (1 today)
Favourites
8 (who?)
Comments
7
×